Wij verzorgen uw kantoorinrichting op maat

Wat maakt ons uniek?

Go to Prijs

Prijs

Dankzij voortdurende optimalisatie van onze aankoop van de verschillende onderdelen bij onze Europese fabrikanten, staan onze prijzen bekend onder de goedkoopste op de markt.

Go to Kwaliteit

Kwaliteit

Wij begeleiden u van bij de analyse van uw noden, tot en met de uiteindelijke levering en plaatsing. Wij maken op vraag een volledige 3D implementatie die u ertoe helpt bij het visualiseren van uw kantoorruimte.

Go to Levering

Levering

Onze ervaren installateurs zorgen voor de levering, installatie en indien nodig, dienst na verkoop. Na de plaatsing zorgen wij ervoor dat al het restafval opgeruimd en gerecycleerd wordt !

Go to Garantie

Garantie

Onze producten zijn ontworpen om lang mee te gaan, daarom genieten ze van een garantie van 10 jaar, bij normaal gebruik.Onze producten zijn in overeenstemming met de offi ciële normen.

Ontvang onze catalogus per post !

Hoe gaan wij te werk?

Is uw werkomgeving aan vernieuwing toe?
Bijna al onze producten zijn beschikbaar uit voorraad.

Een kantooromgeving vernieuwen is niet altijd zo simpel. Weet je niet waar te beginnen? Geen nood, wij zijn er voor u !
Dankzij meer dan 30 jaar ervaring in de wereld van kantoormeubelen en kantoorinrichting, kunnen wij u een uniek aanbod geven.
Het enigste wa u moet doen is contact met ons opnemen, of u komt (wanneer het voor u past) langs in één van onze toonzalen. Geen tijd voor een bezoekje? Dan komen wij toch gewoon langs, we hebben genoeg mensen op de baan die u de nodige uitleg kunnen geven. Aarzel zeker en vast niet om een vrijblijvende afspraak te maken met één van onze OKA verkopers.
Indien u progressie wilt maken met uw bedrijf, kies dan voor OKA.

  • We overlopen samen al uw wensen...

  • Wij maken voor u een gepersonaliseerde offerte

  • Pas wanneer u volledig tevreden bent plaatsen we de bestelling

  • We kiezen samen een geschikte leveringsdatum

Ons Team

Ontmoet ons team !

Yves Dykmans

Managing director
yves@oka.be
02 254 02 10

Dany Pierard

Sales Manager
dany@oka.be
02 254 02 15

Alain Reynaert

Sales advisor
alain.reynaert@oka.be
0472 03 01 13

Alain Devis

Sales advisor
alain@oka.be
02 254 02 17

Ivo Janssens

Sales advisor
ivo@oka.be
0495 30 17 17

Jamal Yahiaoui

Sales advisor
jamal@oka.be
02 254 02 14

Franco Salatino

Sales advisor
franco@oka.be
071 27 02 52

Jean-Paul Pécriaux

Commercial Director jeanpaul.pecriaux@oka.be
071 270 256

Cathy Massignani

Export/Import
cathy@oka.be
071 27 02 50

Samy Beauprez

Sales advisor
samy@oka.be
071 27 02 54

Frederik De Becker

Marketing
frederik@oka.be
02 254 02 16

Doris Hanssens

Human resources
doris@oka.be
02 254 02 19

Catherine Tremerie

Logistics planner
catherine@oka.be
02 254 02 10

Cindy Snijers

Logistics planner
cindy@oka.be
02 254 02 10

Udo Caro

Delivery planner
udo@oka.be
02 254 02 21

Contacteer ons

Wenst u een afspraak te maken of heeft u een opmerking?